thumb_Logo_en_medMyotest je světově první skutečně kapesní zařízení pro měření a optimalizaci svalové výkonnosti. Myotest poskytuje potřebné informace pro dosažení požadovaných výsledků v tréninku efektivním a časově úsporným způsobem.

Prohlídněte si demonstrační video k Myotestu
{youtube}6okgwaE8Fto{/youtube}


Pro jednotlivce či kluby

Myotest byl konstruován tak aby splnil požadavky sportovců všech výkonnostních úrovní , kteří chtějí zlepšit svůj výkon a sledovat vlastní pokroky.

Jedno zařízení Myotest umožňuje společně monitorovat 5 sportovců. Každý má k dispozici vlastní soukromý účet na uživatelských stránkách Myotestu. Samozřejmě je však možné používat Myotest pro testy celé tréninkové skupiny. Pro trenéry pracující s větším počtem svěřenců je k dispozici placené rozšíření na 20 sledovaných sportovců.

 

Myotest PRO

Pro sportovní profesionály (trenéry, fitness instruktory, sportovní lékaře a fyzioterapeuty), Myotest Pro je dodáván s program pro PC nabízející možnosti profesionální biomechanické analýzy všech typů svalové aktivity měřených Myotestem. Všechny standardní funkce Myotestu včetně web platformy jsou k dispozici jako u standardní verze.

PRO software

Analyzační software je skutečným pomocníkem pro profesionální výzkum umožňující sledovat každý sportovní výkon a poskytnout grafické znázornění svalové aktivity. K dispozici je celá řada praktických nástrojů pro nepřetržité monitorování svalové aktivity a umožňuje měřit sílu, délku dotyku, čas odrazu, bilaterální odchylky atd.

 

Myotest Pack
Myotest je kompaktní zařízení velikosti MP3 přehrávače o váze pouhých 60 gramů.

Myotest_Package_medKompletní balení obsahuje toto příslušenství:

  • Myotest PRO analyzační software a instrukce pro použití
    (klikněte zde pro stažení demo verze - součást Pro verze)
  • pás pro přchycení Myotestu u pasu během výskokových testů
  • klip pro přichycení Myotest k tyči (k čince)
  • suché zipy pro přichycení Myotestu k posilovacím strojům či činkám
  • USB kabel pro připojení k PC
  • instruktážní DVD s video ukázkami testů
  • rychlá příručka - Česká příručka ke stažení v PDF
  • pouzdro na Myotest a příslušenství

Chcete mít Myotest co nejdříve k dispozici?
Podívejte se do našeho E-shopu