Dartfish

DF Express_promoHledáte možnosti snadné a rychlé analýzy videa v terénu pří při tréninku? Pak určitě vyzkoušejte aplikaci Dartfish Express pro mobilní telefony a tablety s iOS a Android 5.x a vyšší.

Provádějte podrobnou kompletní analýzu. Dartfish ProSuite je velmi efektivním a kompletním softwarovým řešením pro videoanalýzu, které obsahuje vše potřebné pro analýzu technického provedení sportovního výkonu při tréninku, ale i po něm.

Digitalizace a značkování déle trvajících akcí. Dartfish Connect Plus je základním řešením pro všechny týmové sporty a jiné aktivity, kde hraje důležitou roli taktická analýza a kategorizace klíčových momentů.

Získejte více z okamžité vizuální zpětné vazby. Dartfish Live je řešením pro ty, kdo se chtějí koncentrovat na okamžitou zpětnou vizuální vazbu během sportovního výkonu. Integruje video do vašeho tréninku nebo závodu bez přerušení průběhu soutěže či lekce.

Digitalizace a značkování déle trvajících akcí. Dartfish TeamPro je ideálním vysoce výkonným řešením pro všechny sporty a jiné aktivity, kde hraje důležitou roli taktická analýza a kategorizace klíčových momentů.

Začněte jednoduše používat digitální video. Dartfish Connect je softwarové řešení pro videoanalýzu, poskytující základní nástroje pro analýzu videa každému, kdo chce začít využívat digitální video. Tuto verzi lze zdarma stáhnout a vyzkoušet po dobu 30ti dní.

Nabídněte možnosti technické a taktické analýzy videa i ve vaší škole. Dartfish Classroom Plus nabízí analytické nástroje i pro tagging ve spojení se síťovým licenčním programem. Ten umožňuje nainstalovat program na libovolný počet počítačů a platit pouze za současně spuštěné licence.

Dartfish Classroom je softwarové řešení vhodné zejména pro školy a organizace s větším počtem počítačů. Vlastnosti této verze jsou více méně shodné s verzí Connect. Software je však možné nainstalovat na všechny počítače. Organizace si zakoupí pouze určitý počet licencí, které lze následně spustit v jeden okamžik.

Další informace