Dartfish

DF Express_promoHledáte možnosti snadné a rychlé analýzy videa v terénu pří při tréninku? Pak určitě vyzkoušejte aplikaci Dartfish Express pro mobilní telefony a tablety s iOS a Android 5.x a vyšší.

Digitalizace a značkování déle trvajících akcí. Dartfish Connect Plus je základním řešením pro všechny týmové sporty a jiné aktivity, kde hraje důležitou roli taktická analýza a kategorizace klíčových momentů.

Nabídněte možnosti technické a taktické analýzy videa i ve vaší škole. Dartfish Classroom Plus nabízí analytické nástroje i pro tagging ve spojení se síťovým licenčním programem. Ten umožňuje nainstalovat program na libovolný počet počítačů a platit pouze za současně spuštěné licence.

Digitalizace a značkování déle trvajících akcí. Dartfish TeamPro je ideálním vysoce výkonným řešením pro všechny sporty a jiné aktivity, kde hraje důležitou roli taktická analýza a kategorizace klíčových momentů.

Provádějte podrobnou kompletní analýzu. Dartfish ProSuite je velmi efektivním a kompletním softwarovým řešením pro videoanalýzu, které obsahuje vše potřebné pro analýzu technického provedení sportovního výkonu při tréninku, ale i po něm.

Další informace